eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy SzczecinTECHNIK

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

TECHNIK

Lokalizacja:

Szczecin

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/2025

Obowiązki:

- praca przy urządzeniach pod napięciem, rozdzielnie NN do 0,4kV,
- analiza danych stanu sieci zasilania,
- testy sprawności zasilania gwarantowanego i awaryjnego,
- pomiary kontrolne baterii akumulatorów,
- udział we wdrażaniu do eksploatacji nowego sprzętu zasilającego,
- planowanie nowych i modernizowanie istniejących instalacji elektrycznych na potrzeby urządzeń teleinformatycznych,
- udział w dokonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji zespołów prądotwórczych

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania i pozostałe informacje na stronie internetowej rcibydgoszcz.wp.mil.pl/

Miejsce pracy: 00-000 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: - kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie /ze strony internetowej rcibydgoszcz.wp.mil.pl/,- list motywacyjny,- dokumenty poświadczające wykształcenie /kserokopie/,- dokumenty poświadczające posiadane kwalifikacje i umiejętności /kserokopie/,- przebieg zatrudnienia /kserokopie/,- klauzula informacyjna i zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla kandydatów do pracy w RCI Bydgoszcz /ze strony internetowej rcibydgoszcz.wp.mil.pl/ Wymagane dokumenty należy przesłać na adres:Regionalne Centrum Informatyki Bydgoszczul. Dwernickiego 1, 85-915 Bydgoszczlub adres e-mail:rcibydgoszcz.rekrutacja@ron.mil.plw terminie do dnia 31 października 2024 roku.Aplikacje, dostarczone po wyżej wymienionym terminie nie będą rozpatrywane. Odpowiadamy tylko na wybrane zgłoszenia. Oferta skierowana jest do obywateli polskich, którzy będą zobowiązani do wyrażenia zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego w celu uzyskania poświadczenia bezpieczeństwa.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-04

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Informatyka / Telekomunikacja

Pracownik, który zachorował w okresie, gdy wygasła jego umowa o pracę, ma prawo do zasiłku chorobowego, jeśli otrzymał eZLA wciągu 14 dni po ustaniu zatrudnienia. Powinien on jednak poinformować lekarza wystawiającego zwolnienie o ustaniu ...

Pojawił się najnowszy "Raport Trendów & Wynagrodzeń 2024", a w nim porcja informacji dotyczących m.in. pensji, na jakie mogą liczyć obecnie specjaliści zatrudnieni w sektorze budownictwa i nieruchomości. Opracowanie autorstwa ManpowerGroup ...

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

Grafton Recruitment zaprezentował wyniki "Raportu wynagrodzeń w sektorze przemysłowym 2024". Opracowanie rzuca światło na zgłaszane przez pracodawców zapotrzebowanie na pracowników, przeciętne wynagrodzenie oferowane w sektorze ...