PracaOferty pracy SzczecinSTAŻ URZĘDNICZY NA STANOWISKO: AUDYTOR WEWNĘTRZNY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

STAŻ URZĘDNICZY NA STANOWISKO: AUDYTOR WEWNĘTRZNY

Lokalizacja:

Szczecin

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/2055

Obowiązki:

Zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku audytora wewnętrznego jest zgodnie z zapisami ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (tj. Dz. U. z 2023 r., poz. 1270 ze zm.) wspieranie kierownika jednostki w realizacji celów i zadań, poprzez systematyczną ocenę kontroli zarządczej oraz czynności doradcze polegające w szczególności na:
- systematycznej ocenie adekwatności, skuteczności i efektywności kontroli zarządczej w Prokuraturze Regionalnej w Szczecinie,
- wykonywaniu czynności doradczych, w tym składaniu wniosków, mających na celu usprawnienie funkcjonowania Prokuratury Regionalnej w Szczecinie.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 3)

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • KWALIFIKACJE DO PRZEPROWADZANIA AUDYTU WEWNĘTRZNEGO

Miejsce pracy: MICKIEWICZA 153, 71-260 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: Informacje o wymaganych dokumentach i oświadczeniach dostępna na stronie internetowej Prokuratury Regionalnej w Szczecinie w zakładce oferty pracyZgłoszenia o przystąpieniu do konkursu wraz z wymaganymi dokumentami należy złożyć w terminie do dnia 25.10.2024 r. w siedzibie Prokuratury Regionalnej w Szczecinie, przy ul. Stoisława 6, 70-952 Szczecin lub przesłać pocztą.W przypadku nadania dokumentów drogą pocztową, za datę ich złożenia uważa się datę stempla pocztowego.W zgłoszeniu należy wskazać sygnaturę konkursu: 2009-4.1111.6.2024 oraz w miarę możliwości numer telefonu kontaktowego i adres e-mail.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-11

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Ochrona osób i mienia

LinkedIn, globalna platforma biznesowa, przyciąga ponad miliard użytkowników z całego świata, z czego blisko 257 milionów zarejestrowanych jest tylko w Europie. Obecnie serwis ten obsługiwany jest w 26 językach, a zespół liczący prawie 20 ...

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...

Makiawelizm to wykazywanie braku uczuć w kontaktach interpersonalnych, umożliwiające traktowanie partnerów w sposób instrumentalny. Łamanie norm moralnych i wyznawanie zasady "cel uświęca środki". Głównym zadaniem wszelkich podejmowanych ...