eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Szczecin › SAMODZIELNY KSIĘGOWY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

SAMODZIELNY KSIĘGOWY

Lokalizacja:

Szczecin

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1320

Obowiązki:

1. OBSŁUGA OBSZARU WYNAGRODZEŃ/UPOSAŻEŃ DLA PRACOWNIKÓW/ŻOŁNIERZY,
2. SPORZĄDZANIE LISTY WYNAGRODZEŃ/UPOSAŻEŃ DO WYPŁATY ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYMI PRZEPISAMI,
3. SPORZĄDZANIE LISTY DODATKOWYCH NALEŻNOŚCI WYNIKAJĄCYCH Z PRZEPISÓW KODEKSU PRACY, PONADZAKŁADOWEGO UKŁADU ZBIOROWEGO PRACY DLA PWJOSB,
4. EWIDENCJA KSIĘGOWA ZOBOWIĄZAŃ Z TYTUŁU WYNAGRODZEŃ, SKŁADEK ZUS, PPK, ZALICZEK NA PODATEK DOCHODOWY,
5. PROWADZENIE KART WYNAGRODZEŃ /UPOSAŻEŃ ORAZ ZASIŁKOWYCH DLA PRACOWNIKÓW,
6. PROWADZENIE ROZLICZEŃ Z ZUS, US W OPARCIU O OBOWIĄZUJĄCE PRZEPISY PRAWA POWSZECHNEGO,
7. OBSŁUGA PROGRAMU PŁATNIK

GODZINY PRACY: 07.00-15.00

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • UMIEJĘTNOŚĆ REDAGOWANIA PISM
  • ZNAJOMOŚĆ MS OFFICE
  • PEŁNA ZDOLNOŚĆ DO CZYNNOŚCI PRAWNYCH ORAZ KORZYSTANIE Z PEŁNI PRAW PUBLICZNYCH
  • BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA
  • BARDZO DOBRA ORGANIZACJA PRACY WŁASNEJ
  • SAMODZIELNE OPRACOWYWANIE DOKUMENTACJI

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, ekonomiczne, kierunek: EKONOMIA
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: EKONOMIA

Pozostałe wymagania:

  • ZNAJOMOŚĆ ZAGADNIEŃ Z PRAWA PRACY, PODATKU OD OSÓB FIZYCZNYCH, UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH, OGÓLNA ZNAJOMOŚĆ ZASAD PROWADZENIA GOSPODARKI FINANSOWEJ, OGÓLNA ZNAJOMOŚC USTAWY O RACHUNKOWOŚCI,DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE NA PODOBNYM STANOWISKU - WYMAGANE 5 LAT -WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, 3 LATA - WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE, MILE WIDZIANA PRACA W JEDNOSTKACH I INSTYTUCJACH MINISTERSTWA OBRONY NARODOWEJ

Miejsce pracy: 00-000 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV NA ADRES E-MAILCV+LIST MOTYWACYJNY PRZESŁAĆ POCZTĄ NA ADRES: ul. NARUTOWICZA 17B, 70-240 Szczecin

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-05

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Finanse