eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy SzczecinROBOTNIK SPECJALISTA

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

ROBOTNIK SPECJALISTA

Lokalizacja:

Szczecin

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/2127

Obowiązki:

- UTRZYMANIE PORZĄDKU I CZYSTOŚCI NA OBSZARZE PORTU DZIWNÓW BĘDĄCYCH W TRWAŁYM ZARZĄDZIE TUT. URZĘDU
- DOKONYWANIE DROBNYCH NAPRAW USZKODZEŃ NABRZEŻY I FALOCHRONÓW
- USUWANIE ZALEGAJĄCEGO PIASKU MOTOPOMPĄ CIŚNIENIOWĄ
- KOSZENIE TRAWNIKÓW I USUWANIE KĘP TRAW Z NABRZEŻY
- KONSERWACJA I MALOWANIE POLERÓW, DRABINEK I ODBOJNIC
- DOKONYWANIE DROBNYCH NAPRAW I REMONTÓW W BUDYNKU KAPITANATU PORTU
- W OKRESIE ZIMOWYM ODŚNIEŻANIE DROGI DOJAZDOWEJ DO BUDYNKU KAPITANATU PORTU ORAZ NABRZEŻA NA SZEROKOŚCI MIN. 2 M OD ODWODNEJ KRAWĘDZI OCZEPU ORAZ POSYPYWANIE ICH PIASKIEM
- UTRZYMYWANIE POWIERZONYCH NARZĘDZI I URZĄDZEŃ W GOTOWOŚCI EKSPLOATACYJNEJ ZGODNIE Z ICH INSTRUKCJAMI
- WYWIESZANIE FLAGI PAŃSTWOWEJ NA POLECENIE PRZEŁOŻONEGO
- INFORMOWANIE PRZEŁOŻONYCH O WSZYSTKICH ZAUWAŻONYCH AWARIACH I USZKODZENIACH NA TERENIE ZARZĄDZANYM PRZEZ TUT. URZĄD
- PRACA W WYMIARZE 1/2 ETATU
- PRACA NA WYSOKOŚCI DO 3 M.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • KURS Z ZAKRESU OBSŁUGI URZĄDZEŃ MECHANICZNYCH

Miejsce pracy: PL. BATOREGO 4, 70-207 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERTY PRACY M.IN. WYMAGANIA NIEZBĘDNE, ZAKRES OBOWIĄZKÓW, WYMAGANE DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA POTWIERDZAJĄCE SPEŁNIENIE WYMAGAŃ FORMALNYCH ORAZ ADRES DO PRZESŁANIA OFERT ZNAJDUJĄ SIĘ NA STRONIE : https://www.ums.gov.pl/informator-urzedowy/praca-w-urzedzie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-22

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Sprzedaż

Praca zdalna nie jest przedłużeniem urlopu. Prawnicy i eksperci rynku pracy nie maja co do tego wątpliwości, ale wciąż zdarzają się sytuacje, gdy pracownicy przedłużają sobie urlop wykorzystując pracę zdalną lub proszą pracodawców o ...

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.

O dysproporcjach występujących pomiędzy zarobkami kobiet i mężczyzn jest ciągle głośno i nie ma w tym nic zaskakującego, skoro problem luki płacowej od lat nie traci na aktualności. Dobitnym tego potwierdzeniem są chociażby doniesienia ...

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

W 2024 roku spodziewany jest znaczny wzrost zwolnień grupowych w Polsce. Takie plany ogłosiły już m.in. Agora, ING, IKEA, ABB czy BNP Paribas Bank Polska. Zwalnia nawet dotychczas szybko rosnący sektor usług biznesowych. W centrach usług w ...