PracaOferty pracy SzczecinRegionalny Kierownik Sprzedaży Art. Wyposażenia Wnętrz

Kto szuka:

AGATA Spółka Akcyjna

Stanowisko:

Regionalny Kierownik Sprzedaży Art. Wyposażenia Wnętrz

Lokalizacja:

Szczecin

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje obowiązki:
  • Efektywne wsparcie działania podległych salonów;
  • Realizacja strategii i celów biznesowych;
  • Przeprowadzanie audytów operacyjnych;
  • Stałe zwiększanie efektywności biznesowej podległych salonów;
  • Podnoszenie jakości ekspozycji towarów handlowych w wyznaczonych placówkach;
  • Kontrola realizacji wskaźników KPI;
  • Zapewnienie skutecznej komunikacji ze wszystkimi strukturami Firmy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w dbaniu o standard ekspozycji;
  • Praktyczna wiedza z zakresu zarządzania zespołem:
  • Skuteczne budowanie zespołu;
  • Integracja zespołu wokół wspólnych celów sprzedażowych i jakościowych;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;
  • Gotowość do pracy w środowisku pełnym wyzwań;
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • System wdrożenia pracownika;
  • Możliwość rozwoju;
  • Prywatna opieka medyczna Medicover;
  • Pakiet sportowy Medicover Sport;
  • Ubezpieczenie zdrowotne;
  • Wczasy pod gruszą;
  • Bonus Bożonarodzeniowy;
  • Zniżki pracownicze;
  • Prezent urodzinowy;
  • Bezpłatny parking;
  • Brak dress codu.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-09

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: AGATA Spółka Akcyjna

branże: Sprzedaż

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Rozpoczęły się wakacje. Nadmorskie miejscowości zapełniły się turystami. A w związku z tym wzrosło zapotrzebowanie na pracowników. Najwięcej ofert pracy pojawiło się w handlu - lokalach usługowych czy dyskontach. Najwięcej w tym roku ...

Od 26 kwietnia ubiegłego roku pracownicy mogą korzystać z dwóch dodatkowych dni urlopu uzasadnionego działaniami tzw. siły wyższej. Jak wskazują eksperci, Polacy w praktyce bardzo często wykorzystują te 16 godzin jako zastępstwo za urlop ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,6% wyższe r/r i wyniosło 8278,63 zł brutto.

Planując zmianę pracy i nową ścieżkę zawodową, należy solidnie przygotować się do procesu rekrutacji. Choć każdy z nas zapewne choć raz miał okazję uczestniczyć w rozmowie z rekruterem, to warto pamiętać o kilku ważnych zasadach ...