eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Szczecin › Przedstawiciel Handlowy

Kto szuka:

IntRec

Stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja:

Szczecin

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

☀️ Szukamy Przedstawiciela Handlowego !

Masz doświadczenie w sprzedaży projektów fotowoltaicznych, budowy farm fotowoltaicznych lub serwisu instalacji PV? Szukasz wyzwań w dynamicznie rozwijającej się branży Farm Fotowoltaicznych? Dołącz do naszego zespołu i zostań Przedstawicielem Handlowym!

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 4300 zł brutto (podstawa) + prowizja
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Premie i dodatki
  • Benefity pozapłacowe: auto służbowe, laptop, telefon
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

Na tym stanowisku będziesz?

  • Pozyskiwać nowych klientów i budować z nimi relacje
  • Prezentować ofertę firmy i doradzać klientom w doborze optymalnych rozwiązań OZE
  • Przygotowywać oferty handlowe i negocjować warunki umów
  • Nadzorować proces realizacji projektów ️
  • Raportować postępy i analizować wyniki sprzedaży

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Wykształcenia średniego
  • Minimum 2 lata doświadczenia (warunek konieczny) w sprzedaży:

projektów PV ☀️

budowy farm fotowoltaicznych

serwisu oraz usług O&M dla farm fotowoltaicznych oraz instalacji PV powyżej 100 kWp

  • Wiedzy w zakresie procesu sprzedaży projektów PV (dokumentacja, kolejność etapów)
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Raportowania postępu realizacji planów sprzedażowych wraz z ich analizą
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Komunikatywności ️
  • Zdolności rozwiązywania problemów
  • Zorientowania na wynik
  • Gotowości do wyjazdów służbowych ✈️
  • Prawa jazdy kat. B

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-21

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: IntRec

branże: Dział techniczny