PracaOferty pracy Szczecin › Pracownik biurowy w dziale księgowości

Kto szuka:

PZ Stettin TeamWork

Stanowisko:

Pracownik biurowy w dziale księgowości

Lokalizacja:

Szczecin

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

 Twój zakres obowiązków
  • Wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu
  • Sprawdzanie poprawności danych i ich zgodności
  • Realizacja rozliczeń z kontrahentami
  • Przygotowywanie raportów oraz analiz finansowych
  • Obsługa korespondencji związanej z działalnością księgowości
  • Przygotowywanie raportów oraz zestawień
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu uzyskania niezbędnych informacji księgowych
  • Organizowanie i archiwizowanie dokumentów księgowych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • Doświadczenie w pracy biurowej
  • Znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikacje
  • Znajomości programów księgowych (np. Symfonia, Subiekt)
  • Umiejętności obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excela
  • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Zorganizowania i samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Gotowości do długofalowej współpracy oraz nauki i rozwoju zawodowego

Firma oferuje:

To oferujemy
  • Pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stałe wynagrodzenie + premia

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: PZ Stettin TeamWork

branże: Księgowość / Audyt