PracaOferty pracy SzczecinOperator Węzła Betoniarskiego / Operator ładowarki

Kto szuka:

Holcim Polska S.A

Stanowisko:

Operator Węzła Betoniarskiego / Operator ładowarki

Numer referencyjny:

REC729

Lokalizacja:

Szczecin

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Czym będziesz się zajmować?
  • Produkcja mieszanki betonowej
  • Obsługa ładowarki
  • Obsługa programów produkcyjnych
  • Nadzór nad stanem technicznym maszyn
  • Zapewnianie odpowiedniej ilości surowców do produkcji
  • Nadzór nad dokumentacją dostaw
  • Inwentaryzacja surowców
  • Przestrzeganie zasad BHP
  • Ścisła współpraca z Działem Jakości
  • Utrzymywanie porządku na miejscu pracy

Wymagania stawiane pracownikowi:

Jeśli masz:
  • Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne.
  • Uprawnienia do obsługi węzła betoniarskiego.
  • Umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu Office.
  • Mile widziane uprawnienia operatora ładowarki - poj. łyżki powyżej 2,5 m³.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku/operatora maszyn produkcyjnych.

Firma oferuje:

Co zyskasz?
  • Pakiet Medicover, Karta sportowa
  • Fundusz pracowniczy
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • 4.12 dniem wolnym od pracy
  • Dostęp do szkoleń, unikalny plan rozwoju kompetencji
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Umowę o pracę
  • Szansę na rozwój wewnątrz organizacji
  • Dostęp do najnowocześniejszych technologii
  • Pracę gdzie masz wpływ na świat i otoczenie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-19

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: Holcim Polska S.A

branże: Produkcja / Przemysł

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

W I kwartale 2023 roku z rehabilitacji leczniczej na koszt ZUS skorzystało ponad 16 tys. osób w skali kraju. W 2022 roku wyjechało do sanatorium lub rehabilitowało się w miejscu zamieszkania prawie 50 tys. osób. Komu przysługuje sanatorium z ...

Grafton Recruitment zaprezentował wyniki "Raportu wynagrodzeń w sektorze przemysłowym 2024". Opracowanie rzuca światło na zgłaszane przez pracodawców zapotrzebowanie na pracowników, przeciętne wynagrodzenie oferowane w sektorze ...

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

Branża produkcyjna i transportowo-logistyczna borykają się z niedoborem pracowników. Duże zapotrzebowanie na techników, monterów czy elektryków przekłada się na zmniejszenie regionalnych dysproporcji płacowych na tych stanowiskach ...