eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy SzczecinLOGISTYK SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

LOGISTYK SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

Lokalizacja:

Szczecin

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1862

Obowiązki:

BIEŻĄCA I KOMPLEKSOWA OBSŁUGA ZLECEŃ KLIENTÓW, BUDOWA DOBRYCH RELACJI Z ISTNIEJĄCYMI KLIENTAMI, PLANOWANIE I ORGANIZOWANIE PRAC ZWIĄZANYCH Z OBSŁUGĄ ZLECEŃ TRANSPORTOWYCH, POZYSKIWANIE NOWYCH KLIENTÓW, KOORDYNACJA I MONITOROWANIE PROCESÓW TRANSPORTOWYCH, REJESTRACJA ZLECEŃ I DOKUMENTACJI PRZEWOZOWEJ

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • UMIEJĘTNOŚCI: BIEGŁA OBSŁUGA PAKIETU MS OFFICE, EFEKTYWNE ZARZĄDZANIE CZASEM ORAZ ZASOBAMI, DYSPOZYCYJNOŚĆ, ZAANGAŻOWANIE I GOTOWOŚĆ DO PRACY PRZEZ TELEFON;DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE: POSIADANA WIEDZA I DOŚWIADCZENIE W TRANSPORCIE DROGOWYM LUB DETERMINACJA DO JEJ ZDOBYCIA;DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO I NIEMIECKIEGO, INNE JĘZYKI BĘDĄ DODATKOWYM ATUTEM

Miejsce pracy: STEFANA BATOREGO 3/5, 70-207 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV NA ADRES E-MAIL

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Ochrona osób i mienia

Praca zdalna nie jest przedłużeniem urlopu. Prawnicy i eksperci rynku pracy nie maja co do tego wątpliwości, ale wciąż zdarzają się sytuacje, gdy pracownicy przedłużają sobie urlop wykorzystując pracę zdalną lub proszą pracodawców o ...

Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Ostatni miesiąc wakacji przyniósł istotne zmiany w zakresie delegowania kierowców w transporcie drogowym. 19 sierpnia 2023 roku w życie weszły nowe przepisy Pakietu Mobilności, które zmieniają sposób rozliczania wynagrodzeń polskich ...

Studiowanie stanowi finansowe wyzwanie dla większości młodych ludzi. Według Warszawskiego Instytutu Bankowości polski student wydaje miesięcznie na swoje utrzymanie 3867,06 zł. Nic więc dziwnego, że studenci często zmuszeni są do ...

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.