PracaOferty pracy SzczecinKoordynator ds. sprzedaży (usługi gwarancyjne)

Kto szuka:

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Stanowisko:

Koordynator ds. sprzedaży (usługi gwarancyjne)

Lokalizacja:

Szczecin

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy oferującej usługi gwarancyjne dla branży motoryzacyjnej, w związku z rozwojem struktur w Polsce poszukujemy osoby, która obejmie rynek zachodniopomorski na stanowisko: Koordynator ds. sprzedaży (usługi gwarancyjne- branża motoryzacyjna)

Twoje zadania:

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów w segmencie B2B: dealerzy samochodów, komisy z autami używanymi
  • profesjonalne doradztwo i dobór odpowiednich rozwiązań w zakresie przedłużonych gwarancji
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami, opieka posprzedażowa
  • monitorowanie sprzedaży własnej, konkurencji i trendów rynkowych
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjacje warunków sprzedaży
  • realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych

Czego oczekujemy:

  • min 3- letniego doświadczenia w sprzedaży B2B w branży motoryzacyjnej, usługach gwarancyjnych lub ubezpieczeniach
  • umiejętność nawiązywania trwałych relacji biznesowych
  • samodzielność i dobra organizacja własnej pracy
  • kreatywność, zaangażowanie, optymizm
  • prawo jazdy kat. B, gotowość do wyjazdów służbowych
  • mile widziane doświadczenie w kontakcie z dealerami oraz komisami samochodowymi
  • mile widziana znajomość j. angielskiego

Benefity:

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premia
  • samochód służbowy i niezbędne narzędzia pracy
  • praca mobilna + praca w trybie HO

GI Group Poland is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-09

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Grafton Recruitment Sp. z o.o.

branże: Ubezpieczenia

Absencja jest powszechnym problemem wśród pracowników produkcyjnych. W artykule omówiono potencjalne źródło tego zjawiska oraz przedstawiono metody radzenia sobie z nim. Podkreślono rolę atrakcyjnych systemów wynagrodzeń, które mogą ...

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

Trwają intensywne działania nad projektem ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę. Ustawa ma wdrożyć do polskiego prawa unijną dyrektywę w sprawie adekwatnych wynagrodzeń minimalnych w Unii Europejskiej. Polska jak i inne kraje ...

Nadchodzi czas wzmożonej pracy wielu branż, co w naturalny sposób generuje zapotrzebowanie na pracowników sezonowych. Tego typu zatrudnienie daje możliwość dodatkowego zarobku, jest też często szansą na zdobycie doświadczenia zawodowego ...

Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?