PracaOferty pracy SzczecinKierownik / Inżynier robót sanitarnych

Kto szuka:

KOBYLARNIA S.A.

Stanowisko:

Kierownik / Inżynier robót sanitarnych

Lokalizacja:

Szczecin

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • organizowanie, planowanie i prowadzenie robót sanitarnych, zgodnie z przepisami prawa, wymogami warunków Kontraktu i zarządzeniami Nadzoru,
  • weryfikacja dokumentacji projektowej, analiza kosztowa zastosowanych rozwiązań technicznych oraz udział w procesie kalkulacji oferty,
  • bieżące monitorowanie postępu robót, ocena szans i ryzyka związanych z budową,
  • koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców, zapewnienie efektywnego wykorzystania materiałów i sprzętu,
  • przygotowywanie raportów oraz współpraca z kadrą kierowniczą i techniczną oddziału,
  • nadzór nad przygotowywaniem dokumentacji podwykonawczej i odbiorowej.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne - w specjalności sanitarnej,
  • minimum 3 lata doświadczenia – na stanowisku kierownika robót,
  • uprawnienia wykonawcze w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych,
  • doświadczenie w realizacji robót sanitarnych przy projektach infrastrukturalnych,
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem technicznym, ekonomicznym i logistycznym,
  • odpowiedzialność, umiejętność poszukiwania rozwiązań i podejmowania decyzji,
  • znajomość AutoCad, dodatkowym atutem będzie znajomość MS Project i iTWO,
  • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B).

Firma oferuje:

To oferujemy
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • przydzielanie odpowiedzialnych zadań, adekwatnie do umiejętności i zaangażowania,
  • możliwość rozwoju zawodowego – po okresie wdrążenia przejście na kierownika robót.

Miejsce wykonywania pracy:

  • kontrakt S6 Sianów - Sławno lub Obwodnica Trójmiasta
  • docelowo S10 odc. 3 (Suchań - Recz) lub S10 odc. 4 (Recz - Cybowo)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-21

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: KOBYLARNIA S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Branża produkcyjna i transportowo-logistyczna borykają się z niedoborem pracowników. Duże zapotrzebowanie na techników, monterów czy elektryków przekłada się na zmniejszenie regionalnych dysproporcji płacowych na tych stanowiskach ...

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

W 2024 roku nawet bez wykorzystywania urlopu czeka nas 115 dni odpoczynku. Tyle jest bowiem w ciągu roku sobót, niedziel i innych dni ustawowo wolnych od pracy. Jak dodamy do tego urlop, to okaże się, że na każdy dzień odpoczynku na pracę ...

Od 1 kwietnia wzrośnie wysokość jednorazowego odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy i chorób zawodowych - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ubezpieczony ...