eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy SzczecinInżynier Spawalnik

Kto szuka:

Teleyard Sp. z o.o.

Stanowisko:

Inżynier Spawalnik

Lokalizacja:

Szczecin

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Czym się będziesz zajmować:
  • Analizą dokumentacji technicznej pod kątem spawalniczym
  • Kwalifikowaniem nowych technologii spawania (WPQR)
  • Opracowaniem dokumentacji spawalniczej takiej jak: plany spawania, dzienniki spawania, WPS
  • Bieżącą kontrolą prac spawalniczych
  • Udziałem w analizie przyczyn i rozwiązywaniem bieżących problemów związanych z nadzorem jakościowo-spawalniczym
  • Optymalizacją procesów spawalniczych
  • Prowadzeniem ewidencji spawaczy oraz nadzorem nad ważnością uprawnień spawalniczych
  • Współpracą z inspektorami jednostek certyfikujących, przedstawicielami klientów, oraz z innymi działami w firmie
  • Współpracą w ramach ciągłego doskonalenia i optymalizacji procesów spawania z technologami, konstruktorami oraz wydziałami produkcyjnymi
  • Udziałem w procesie ofertowania.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Jakie wymagania musisz spełniać:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunkowe
  • Certyfikaty EWE/IWE, VT2 (mile widziane)
  • Dobra znajomość procesów spawalniczych 121, 135, 136, 138
  • Znajomość norm i przepisów jakości w spawalnictwie
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość programów CAD, Microsoft Office (Excel, Word)
  • Umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobrej organizacji pracy
  • Otwartość na pracę w systemie zmianowym (zmiana I 6:00-14:00, zmiana II 14:00-22:00).

Firma oferuje:

Co oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz inne dodatki premiowe
  • Szeroki pakiet socjalny (w tym prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci, paczki na święta, bezzwrotna pomoc w sytuacjach losowych i wiele innych)
  • Szkolenia, nauka języków, podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Pikniki rodzinne oraz specjalne imprezy dedykowane dla dzieci naszych pracowników
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Dobrą atmosferę pracy, wsparcie i rozwój.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-30

do końca oferty: 30 dni

pracodawca: Teleyard Sp. z o.o.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia

W I połowie 2024 roku było niemal o 1/4 mniej niż przed rokiem ofert pracy w IT - wynika z analizy No Fluff Jobs. Najbardziej poszukiwani byli specjaliści Backend, a na najwyższe zarobki mogli liczyć specjaliści Architecture - nawet 32,5 tys. ...

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.

Jak wynika z najnowszych doniesień serwisu Useme, pierwsze miesiące bieżącego roku przyniosły dość pokaźne wzrosty stawek oferowanych freelancerom. W niektórych przypadkach sięgnęły one nawet 50 proc. Wolni strzelcy mają zatem powody do ...