eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy SzczecinHandlowiec

Kto szuka:

extraDACH

Stanowisko:

Handlowiec

Lokalizacja:

Szczecin

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • aktywna sprzedaż,
  • rzetelna obsługa klientów w oddziale i w terenie,
  • obsługa bieżących zamówień,
  • przygotowywanie ofert i finalizowanie sprzedaży,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • ciągła poprawa jakości obsługi klienta,
  • zapewnienie stałego wzrostu sprzedaży oddziału.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • dobra znajomość technik sprzedaży i rzetelnej obsługi klienta,
  • uczciwość i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • komunikatywność i otwartość na kontakt z klientem,
  • kreatywność działania,
  • pozytywne usposobienie,
  • mile widziane doświadczenie w branży budowlanej.

Firma oferuje:

To oferujemy
  • atrakcyjny system wynagrodzeń: część stała + prowizja,
  • umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia,
  • prywatna opieka medyczna, pakiety sportowe, ubezpieczenie grupowe,
  • niezbędne narzędzia i szkolenia.
Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie na życie.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-19

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: extraDACH

branże: Sprzedaż

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

Pracodawca powinien zgłosić pracownika do ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego w ciągu 7 dni od nawiązania stosunku pracy. Jeśli pracownik ma wątpliwości czy pracodawca dokonał zgłoszenia, sam może to sprawdzić na ...

Każda ucząca się osoba, aż do ukończenia 26. roku życia jest ubezpieczona zdrowotnie, czyli może korzystać z bezpłatnej opieki medycznej. Najczęściej do ubezpieczenia zdrowotnego jest zgłaszana przez rodziców. ZUS zwraca jednak uwagę ...

Gorący okres świąteczny trwa w najlepsze, a w wielu branżach jest to czas wzmożonych wysiłków i okazja do podreperowania słupków sprzedażowych. Na załatanie dziur w budżetach domowych mają okazję również pracownicy gotowi do ...