eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy SzczecinFizjoterapeuta / Fizjoterapeutka

Kto szuka:

LUX MED Sp. z o.o.

Stanowisko:

Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka

Lokalizacja:

Szczecin

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zapraszamy do współpracy fizjoterapeutki i fizjoterapeutów. Proponujemy zatrudnienie w naszych centrach medycznych na terenie Szczecina.

My zadbamy o:
  • zatrudnienie w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży;
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie/ działalności gospodarczej;
  • dodatkowe benefity (min. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, karta sportowa);
  • miłą i przyjazną atmosferę.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie fizjoterapii;
  • prawo wykonywania zawodu;
  • książeczka sanepidu;
  • mile widziane doświadczenie w pracy w charakterze fizjoterapeuty
  • znajomość obsługi komputera;
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych;
  • otwartość, sumienność, komunikatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie do pracy z Pacjentem.

Firma oferuje:

Twoją rolą będzie:
  • wykonywanie zabiegów z zakresu fizykoterapii i kinezyterapii;
  • instruktaż ćwiczeń rehabilitacyjnych;
  • prowadzenie terapii indywidualnej z Pacjentem;
  • informowanie Pacjentów o postępach w procesie rehabilitacji;
  • współpraca z lekarzami kierującymi Pacjentów do zespołu fizjoterapii;
  • dbałość o stan techniczny urządzeń na fizykoterapii i czystość w gabinetach;
  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-22

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: LUX MED Sp. z o.o.

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

Pojawiły się najnowsze doniesienia o zarobkach, na które pracownicy IT mogli liczyć w minionym kwartale. Opracowanie zwraca również uwagę na dość ciekawe zjawisko, jakim jest wzrost liczby pracodawców oferujących pracę w IT, wskazując ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.

Branża IT przechodzi burzliwy okres zmian. Spowolnienie gospodarcze, niestabilna sytuacja polityczna, a przede wszystkim skokowy rozwój technologii spowodowały, że rynek IT utracił jedną ze swych ważnych cech - pewność zatrudnienia. Obecne ...

W wakacje wszystko zwalnia. Także aktywność zawodowa wyhamowuje. Część pracowników wykorzystuje urlopy wypoczynkowe, więc wydawać by się mogło, że nie jest to dobry czas na szukanie nowej pracy. Jednak zdaniem ekspertów z Manpower ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.