PracaOferty pracy Szczecin › Elektromonter/ Monter na produkcji

Kto szuka:

Agencja Zatrudnienia KS Service

Stanowisko:

Elektromonter/ Monter na produkcji

Lokalizacja:

Szczecin

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286..

Dla sprawdzonego klienta, firmy z ugruntowaną europejską pozycją w branży elektrycznej z siedzibą w Szczecinie, szukamy osoby do pracy na stanowisku:

ELEKTROMONTER / Monter Produkcji

Miejsce pracy: Gumieńce, Szczecin

Dla naszego klienta, który jest dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży elektroniki i automatyki przemysłowej. W związku z ciągłym rozwojem, poszukujemy doświadczonych specjalistów na stanowisko

Elektromontera / Montera na produkcji.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, nie niższe niż 4300 zł  nawet do 5300 zł brutto, uzależnione od Twojego doświadczenia.
  • Premia w wysokości 500 zł brutto po 3 miesiącach pracy.
  • Pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 15:00.
  • Bardzo dobry dojazd do miejsca pracy z każdej części miasta.

Obowiązki:
  • Montaż szaf i rozdzielnic elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną.
  • Obsługa elektronarzędzi oraz dbanie o ich stan techniczny.
  • Zapewnienie wysokiej jakości wykonywanych prac.

Wymagania:
  • Uprawnienia SEP do 1kV.
  • Doświadczenie w montażu szaf lub rozdzielnic elektrycznych.
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi.
  • Znajomość czytania schematów oraz rysunków elektrycznych.

Mile widziane:
  • Znajomość języka angielskiego technicznego.
  • Wiedza z zakresu elektrotechniki i elektromechaniki.

Jeżeli jesteś osobą z pasją do technologii i chcesz pracować w nowoczesnym środowisku, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Nie czekaj, aplikuj do nas.

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • Rozwój

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service

branże: Elektryka / Elektronika / Energetyka