PracaOferty pracy Szczecin › Doradca Techniczno - Handlowy HVAC

Kto szuka:

ZYMETRIC Sp. z o.o.

Stanowisko:

Doradca Techniczno - Handlowy HVAC

Lokalizacja:

Szczecin

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • realizacja celów sprzedażowych grup produktowych RAC/LCAC/VRF
  • pozyskiwanie i obsługa klientów w regionie - firmy instalacyjne, hurtownie, generalni wykonawcy, projektanci
  • prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych
  • przygotowywanie doborów i ofert handlowych
  • monitorowanie rynku HVAC w celu znajomości trendów, nowinek i konkurencji
  • reprezentowanie firmy na targach i konferencjach branżowych

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • posiadasz wykształcenie min. średnie techniczne
  • masz doświadczenie w branży HVAC lub/i zbliżone
  • potrafisz czytać rysunki techniczne (Autocad) oraz pakiet MS Office
  • posiadasz aktywne prawo jazdy kat. B
  • masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów i prowadzeniu rozmów handlowych
  • charakteryzują Cię umiejętności negocjacji i pracy w zespole
  • jesteś zorientowany na realizację wyznaczonych celów

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe branżowe np. inżynieria środowiska i/lub znajomość branży HVAC

W zamian  oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dobrej atmosferze współpracy
  • rozwój zawodowy, szkolenia i zaangażowanie w ciekawe projekty
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwoju kompetencji
  • dofinansowanie do karty multisport i opieki medycznej
  • konkursy z nagrodami i spotkania integracyjne
  • pracę zadaniową, nastawioną na realizację celów
  • możliwość wypożyczenia sprzętu służbowego i zniżek na produkty firmowe
  • narzędzia pracy laptop, telefon, auto

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-04

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: ZYMETRIC Sp. z o.o.

branże: Dział techniczny