PracaOferty pracy SzczecinBrygadzista - od 8 000zł!- Nowe Czarnowo - Szczecin

Kto szuka:

Agencja Zatrudnienia KS Service

Stanowisko:

Brygadzista - od 8 000zł!- Nowe Czarnowo - Szczecin

Lokalizacja:

Szczecin

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286..

Dla klienta specjalizującego się w energetyce i budownictwie przemysłowym.
Działalność firmy obejmuje produkcję i projektowanie konstrukcji stalowych oraz nadzór nad realizacją dużych inwestycji budowlanych.

BRYGADZISTA

Lokalizacja: Nowe Czarnowo

Oferujemy:

  • umowę o pracę- zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy,
  • wynagrodzenie 50 – 60 zł/h brutto,
  • system premiowy (miesięczne, kwartalne i roczne premie),
  • pracę na jedną zmianę w godzinach 7:00-15:00,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez wewnętrzne i zewnętrzne kursy oraz szkolenia,
  • dofinansowanie do szkoleń, w tym kursów językowych, uczelnianych lub specjalistycznych.

Wymagamy:
  • wykształcenie średnie techniczne/zawodowe z preferowanym kierunkiem mechanika i budowa maszyn,
  • doświadczenia w branży związanej z obróbką stali,
  • znajomości podstawowych procesów technologicznych branży stalowej,
  • doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczną – odczytywanie, przekładanie na konstrukcję,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie A2,

Mile widziane:
  • sumienności, dokładności i odpowiedzialności,
  • ​komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole,
  • zdolność logicznego myślenia i otwartość na rozwój umiejętności.

Zainteresowała Cię oferta? Aplikuj do nas już dziś ????

Benefity:
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Rozwój

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-17

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

Nadchodzi czas wzmożonej pracy wielu branż, co w naturalny sposób generuje zapotrzebowanie na pracowników sezonowych. Tego typu zatrudnienie daje możliwość dodatkowego zarobku, jest też często szansą na zdobycie doświadczenia zawodowego ...

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

Chęć poprawy własnej sytuacji ekonomicznej jest głównym powodem, dla którego pracownicy szukają dodatkowego zarobku poza miejscem stałego zatrudnienia. Według różnych danych sytuacja ta dotyczy nawet 30-40 proc. osób obecnych na rynku ...

Pracownicy, którzy nie wykorzystali urlopu z poprzedniego roku, mają czas na jego odbiór tylko do 30 września. Przepisy prawa pracy są w tej kwestii jednoznaczne, a pracodawca, który nie zapewni pracownikowi możliwości skorzystania z ...