eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Szczecin › Specjalista ds. wdrożeń

Kto szuka:

Asseco Data Systems S.A.

Stanowisko:

Specjalista ds. wdrożeń

Lokalizacja:

Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe, techniczne,
  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku o podobnym charakterze,
  • dobra znajomość baz danych (min. Oracle, Postgres), technologii docker, SMPT, SSL, Kerberos, zagadnień sieciowych TCP/IP,
  • dobra znajomość technologii serwerowych np. load balacingu,
  • dobra znajomość języków skryptowych (bash, etc.),
  • dobra znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem środowisk serwerowych (np. fw, nat, routing, vpn),
  • bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Linux np. RedHat,
  • praktyka w administracji Apache, PostgreSQL,
  • mile widziana znajomość usługi LDAP,
  • mile widziana znajomość zagadnień PKI,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu średnim,
  • komunikatywność i umiejętność pracy z odpowiednikami po stronie klienta.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Boxy powitalne dla nowych pracowników
  • Praca w największej spółce IT
  • Pracowniczy Plan Emerytalny (PPE)
  • Dofinansowanie okularów
  • Drużyna Asseco Active Team
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karta Multisport
  • Playroomy
  • Owocowe poniedziałki
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Spotkania integracyjne

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-18

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: Asseco Data Systems S.A.

branże: Informatyka / Telekomunikacja