eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Szamotuły › Pracownik Produkcji

Kto szuka:

Elis Textile Service Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik Produkcji

Lokalizacja:

Szamotuły

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania

Pracownik produkcji to osoba, która wykonuje zadania związane z sortowaniem, skanowaniem , praniem i składaniem odzieży/mat naszych klientów.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy
  • Chęci do pracy w systemie zmianowym,
  • Pozytywnego nastawienia,
  • Dbałości o porządek,
  • Zaangażowania,
  • Sprawności manualnej,
  • Doświadczenie w obsłudze systemu produkcyjnego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - działamy w Polsce od ponad 25 lat,
  • Prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty sportowej, pakiet socjalny (dofinansowanie do wakacji, karty na święta, paczki dla dzieci),
  • Dobrze wyposażone zaplecze socjalne,
  • Ogólnodostępny parking dla pracowników.

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Swobodna atmosfera pracy
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • Ogólnodostępny parking dla pracowników
  • Work-life balance
  • Ekspres do kawy i dobre wyposażenie socjalne
  • Umowa o pracę i przejrzyste warunki wynagrodzenia

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: Elis Textile Service Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł