eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy ŚwinoujścieZASTĘPCA GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

ZASTĘPCA GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO

Lokalizacja:

Świnoujście

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0561

Obowiązki:

Sprawdzanie pod względem formalno-rachunkowym dokumentów księgowych, dekretacja dokumentów księgowych, dokonywanie analiz, weryfikacji planu finansowego oraz zmian w budżecie, dokonywanie zapisów księgowych dokumentów źródłowych, bieżące monitorowanie poziomu kosztów,w tym zobowiązań, pomoc przy sporządzaniu projektu planów dochodów i wydatków, prowadzenie rozliczeń analitycznych kont rozrachunkowych, przygotowanie danych i sporządzanie sprawozdań budżetowych i finansowych, wykonywanie czynności inwentaryzacyjnych.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, kierunek: Ekonomiczny
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: Ekonomiczny

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnieKierunek/specjalność: ekonomiczne jednolite studia magisterskie, ekonomiczne wyższe studia zawodowe, uzupełniające ekonomiczne studia magisterskie lub ekonomiczne studia podyplomowe.Doświadczenie zawodowe: a) ukończył(a) ekonomiczne jednolite stduia magisterskie, ekonomiczne wyższe studia zawodowe, uzupełniające ekonomiczne studia magisterskie lub ekonomiczne studia podyplomowe i posiada co najmniej 3- letnią praktykę w księgowości.b) ukończył(a) średnią , policealną lub pomaturalną szkołę ekonomiczną i posiada co najmniej 6- letnią praktykę w księgowości.c) jest wpisana do rejestru biegłych rewidentów na podstawie odrębnych przepisów,d) posiada certyfikat księgowego uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych albo świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, wydane na podstawie odrębnych przepisów.Umiejętności - uprawnienia: Posiada znajomość regulacji prawnych: Ustawy rachunkowości, ustawy o finansach publicznych, ustawa o pracownikach samorządowych, znajomość obsługi pakietu office, obsługa systemu VULCAN.Okres zatrudnienia: 6 miesięcy z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.Praca w godzinach 7:00 - 15:00. Miejsce zgłoszenia się kandydata na rozmowę kwalifiikacyjną: Wojska Polskiego 1/5 72-600 Świnoujście

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 1/5, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: .

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-21

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Finanse

Od 26 kwietnia ubiegłego roku pracownicy mogą korzystać z dwóch dodatkowych dni urlopu uzasadnionego działaniami tzw. siły wyższej. Jak wskazują eksperci, Polacy w praktyce bardzo często wykorzystują te 16 godzin jako zastępstwo za urlop ...

W 2023 roku mediana wynagrodzeń osób pracujących w Polsce wyniosła 7 144 PLN i była wyższa o 887 PLN niż w roku ubiegłym (o 14,2%). Niestety dysproporcje między zarobkami kobiet i mężczyzn nadal są bardzo widoczne. Podobnie jak w latach ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.

Jak wynika z danych GUS, tylko w I. półroczu 2023 r. zgłoszono 28 400 osób poszkodowanych w wypadkach przy pracy, czyli o 1,8% więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Zwiększyła się również liczba poszkodowanych przypadająca ...