eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Świnoujście › DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY

Lokalizacja:

Świnoujście

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0383

Obowiązki:

Zarządzanie sanatorium energetyk w Świnoujściu zgodnie z zawartym kontraktem menadżerskim.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe: Min. 5 lat na podobnym stanowisku.System i rozkład czasu pracy: na zasadach kontraktu.Wymiar czasu pracy: Na zasadch kontraktu.Wysokość wynagrodzenia 10 000 Netto.Okres zatrudnienia: do uzgodnienia.Miejsce zgłoszenia się kandydata na rozmowę: do uzgodnienia.

Miejsce pracy: Żeromskiego 4, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Kontrakt menedżerski

Staż pracy: lata: 5

Wymagane dokumenty: .

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA POMOC KRAWIECKA Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA MASAŻYSTA/KA-KOSMETYCZKA

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-21

do końca oferty: 53 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Administracja publiczna