eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy TarnawaŚLUSARZ- MONTER

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

ŚLUSARZ- MONTER

Lokalizacja:

Tarnawa

świętokrzyskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0829

Obowiązki:

Wykonywanie zadań zgodnie z rysunkiem technicznym

Wymagania:Wymagania konieczne:

Zawód:

  • Ślusarz*

Wymagania pożądane:

Umiejętności i uprawnienia:

  • kurs na wózki widłowe
  • Podstawy obsługi obrabiarki sterowanej numerycznie CNC
  • czytanie rysunków technicznych

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Miejsce pracy: 28-340 Tarnawa 40, powiat: jędrzejowski, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: skierowanie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-12

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Z rozwiązań chmurowych korzysta coraz więcej firm, a co za tym idzie poszukiwani są wykwalifikowani w tej dziedzinie eksperci. Jakich kompetencji poszukują u nich pracodawcy? Sprawdziła to firma Capgemini Polska.

Dokładne określenie wynagrodzenia na danym stanowisku jest bardzo istotne dla organizacji, a w szczególności dla osób zajmujących się rekrutacją nowych pracowników. Dynamiczny rynek pracy oraz pojawianie się na nim przedstawicieli nowego ...

Każda ucząca się osoba, aż do ukończenia 26. roku życia jest ubezpieczona zdrowotnie, czyli może korzystać z bezpłatnej opieki medycznej. Najczęściej do ubezpieczenia zdrowotnego jest zgłaszana przez rodziców. ZUS zwraca jednak uwagę ...

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

Od 1 kwietnia 2024 roku obowiązują nowe stawki jednorazowych odszkodowań z tytułu wypadku przy pracy lub choroby zawodowej - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ...