eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracyInżynier serwisu systemów uzdatniania wody

Kto szuka:

Praca.pl

Stanowisko:

Inżynier serwisu systemów uzdatniania wody

Lokalizacja:

świętokrzyskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
  • Nadzór i utrzymanie systemów oczyszczania wody oraz ich składowych mechanicznych i elektrycznych.
  • Monitorowanie i zapewnienie jakości oraz ilości wody zgodnie z umową.
  • Realizacja planowych działań prewencyjnych; wymiana materiałów eksploatacyjnych.
  • Dokumentowanie danych operacyjnych i zarządzanie protokołami pracy.
  • Dzienna komunikacja i budowanie relacji z klientami oraz zespołem Ecolutia.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie lub nauk ścisłych (np. Inżynieria, Chemia).
  • Prawo jazdy kat. B, komunikatywna znajomość języka angielskiego; mile widziana znajomość języka niemieckiego.
  • Gotowość do częstych podróży i pracy w środowisku o wysokim natężeniu stresu.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-20

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: Praca.pl

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia

Mediana wynagrodzeń w województwie małopolskim w 2023 roku wyniosła 7 450 PLN brutto, była wyższa o około 300 PLN od mediany ogólnopolskiej. 25% najniżej wynagradzanych pracowników zarabiało nie więcej niż 5 531 PLN, a 25% najwyżej ...

No Fluff Jobs zaprezentował najnowsze doniesienia z rynku pracy w branży IT. Wynika z nich m.in., że sektor, który dotychczas słynął przede wszystkim z bardzo atrakcyjnych wynagrodzeń i możliwości dla pracowników bez dużego ...

Z rozwiązań chmurowych korzysta coraz więcej firm, a co za tym idzie poszukiwani są wykwalifikowani w tej dziedzinie eksperci. Jakich kompetencji poszukują u nich pracodawcy? Sprawdziła to firma Capgemini Polska.

41% polskich pracodawców przy wyborze kandydata zwraca uwagę na jego poczucie odpowiedzialności i rzetelności, a 37% wskazuje na umiejętność komunikacji, współpracy i pracy zespołowej. Dla 32% firm ważna jest kreatywność talentów. Jak ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.