eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kielce › Inżynier Budowy

Kto szuka:

Exbud Konstrukcje Sp. z o.o.

Stanowisko:

Inżynier Budowy

Lokalizacja:

Kielce, Peryferyjna 23

świętokrzyskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukujemy kilku kandydatów do pracy zarówno stacjonarnie w siedzibie firmy w Kielcach,
jak i w delegacji (obecnie Zakopane oraz inwestycje na terenie Śląska)

Twój zakres obowiązków
  • Przygotowanie i koordynacja procesu budowy w porozumieniu z kierownikiem budowy, projektu.
  • Weryfikacja dokumentacji wykonawczej.
  • Przygotowanie, wysyłanie zapytań ofertowych, sporządzanie zestawień ofert.
  • Przygotowywanie zamówień, zleceń i umów podwykonawczych.
  • Bieżąca współpraca z Kierownikiem Budowy oraz Projektu w zakresie realizacji budowy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe (co najmniej studia I stopnia z tytułem Inżynier) na kierunku budownictwo.
  • Ogólna znajomość prawa budowlanego, przepisów BHP.
  • Praktyczna umiejętność obsługi programu MS OFFICE, AUTOCAD.
Mile widziane
  • Umiejętność obsługi programu NORMA PRO.
  • Osoby bezpośrednio po studiach.
  • Znajomość branży konstrukcji stalowych.

Firma oferuje:

To oferujemy
  • Stabilne, długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o gruntowanej pozycji na rynku.
  • Niezbędne narzędzia pracy: komputer i telefon.
  • Premię za polecenie pracownika.
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover z możliwością wykupienia pakietu dla członków rodziny.
  • Dodatkowe ubezpieczenie UNIQA.
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-27

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Exbud Konstrukcje Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura