eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy ŚwidwinZBROJARZ

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

ZBROJARZ

Lokalizacja:

Świdwin

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0576

Obowiązki:

Zbrojarz, Praca na terenie JW Świdwin, Wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia zawodowego. Wynagrodzenie netto 9000-11000 zł miesięcznie.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • umiejętność czytania rysunków technicznych

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Zawód:

  • Zbrojarz (wymagany staż - lata: 5)

Miejsce pracy: 78-300 Świdwin, powiat: świdwiński, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 5

Wymagane dokumenty: Cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-15

do końca oferty: 52 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

Branża IT to rynek, który zgłasza nieustające zapotrzebowanie na specjalistów. Podobnie jednak jak dzieje się w innych sektorach i w IT mamy do czynienia z zatrudnieniowymi trendami. Jakie tendencje widoczne są obecnie? Odpowiedzi na to ...

Grafton Recruitment zaprezentował wyniki "Raportu wynagrodzeń w sektorze przemysłowym 2024". Opracowanie rzuca światło na zgłaszane przez pracodawców zapotrzebowanie na pracowników, przeciętne wynagrodzenie oferowane w sektorze ...

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

No Fluff Jobs zaprezentował najnowsze doniesienia z rynku pracy w branży IT. Wynika z nich m.in., że sektor, który dotychczas słynął przede wszystkim z bardzo atrakcyjnych wynagrodzeń i możliwości dla pracowników bez dużego ...