eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy ŚwidnicaOperator maszyn CNC (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Operator maszyn CNC (m/k)

Lokalizacja:

Świdnica

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Co oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premie,
  • dofinansowanie do posiłków pracowniczych,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełny etat bezpośrednio z firmą naszego Klienta,
  • możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego,
  • pakiet benefitów: karta Medicover Sport, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna,
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • możliwość uzyskania uprawnień,
  • pikniki rodzinne,
  • paczki świąteczne,
  • dodatkowe świadczenia socjalne.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Twoje zadania
  • obsługa maszyn sterowanych numerycznie (CNC),
  • kontrola wyrobu zgodnie z Planem Kontroli,
  • sterowanie procesem zgodnie z zasadą SPC (Statystyczna Kontrola Procesu),
  • obsługa narzędzi pomiarowych właściwych dla stanowiska, produktu i operacji,
  • przestrzeganie zasad BHP, ppoż. i ochrony środowiska obowiązujących w miejscu pracy,
  • staranna realizacja powierzonych zadań.

Zapraszamy do współpracy, jeśli:
  • masz doświadczenie w pracy na produkcji w obszarze obsługi maszyn produkcyjnych,
  • posiadasz umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • jesteś gotowy do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania swoich aplikacji za pośrednictwem portalu. Zapraszamy również do naszego biura Trenkwalder w Dzierżoniowie, ul. Rynek 55/27 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Bliższe informacje pod nr telefonu 605 122 494.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Numer referencyjny
a0tbI000006qPjdQAE

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-17

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Produkcja / Przemysł

Grafton Recruitment zaprezentował wyniki "Raportu wynagrodzeń w sektorze przemysłowym 2024". Opracowanie rzuca światło na zgłaszane przez pracodawców zapotrzebowanie na pracowników, przeciętne wynagrodzenie oferowane w sektorze ...

Praca zdalna nie jest przedłużeniem urlopu. Prawnicy i eksperci rynku pracy nie maja co do tego wątpliwości, ale wciąż zdarzają się sytuacje, gdy pracownicy przedłużają sobie urlop wykorzystując pracę zdalną lub proszą pracodawców o ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

Pozornie wakacje to najwspanialszy czas w roku, który kojarzy się wyłącznie z cudownym odpoczynkiem, doświadczaniem nowych rzeczy i wstawaniem każdego dnia z energią. Oczywiście w dużym stopniu tak jest - warto jednak przygotować się na ...