PracaOferty pracy SulęcinAdministrator ds. monitorowania stanów magazynowych

Kto szuka:

ipracujzdalnie.pl

Stanowisko:

Administrator ds. monitorowania stanów magazynowych

Lokalizacja:

Sulęcin

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • nowoczesny sprzęt
  • praca w miłym i zgranym zespole
  • wyjazdy integracyjne

Do Twoich zadań będzie należało:

  • aktualizacja dokumentacji: zapewnienie aktualności i prawidłowego wprowadzania ich do systemu
  • sprawdzanie dokumentów: wystawianie i weryfikacja faktur pod kątem błędów i ich korygowanie
  • obieg dokumentów: organizację efektywnego przepływu dokumentacji w magazynie
  • raportowanie: tworzenie raportów dotyczących stanów magazynowych i ruchu towarów
  • zgodność z przepisami: monitorowanie przestrzegania przepisów w zakresie dokumentacji

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • wybitnej organizacji pracy własnej
  • myślenie analityczne
  • praca własnej bez nadzoru
  • obsługa systemów teleinformatycznych
  • znajomości obsługi pakietu Microsoft Office

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-16

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: ipracujzdalnie.pl

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Pracownik, który zachorował w okresie, gdy wygasła jego umowa o pracę, ma prawo do zasiłku chorobowego, jeśli otrzymał eZLA wciągu 14 dni po ustaniu zatrudnienia. Powinien on jednak poinformować lekarza wystawiającego zwolnienie o ustaniu ...

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

Jak wynika z najnowszych doniesień serwisu Freelancehunt, stawki oferowane freelancerom zbliżyły się do 400 zł/h, a konkurencyjność w niektórych specjalizacjach podskoczyła o ponad 100%. Na atrakcyjne wynagrodzenia mogą liczyć m.in. wolni ...

Do wypłaty zasiłku chorobowego z ZUS potrzebny jest wniosek, nie wystarczy samo zwolnienie lekarskie. Należy także pamiętać, że roszczenie o zasiłek chorobowy przedawnia się po 6 miesiącach od ostatniego dnia okresu, za który zasiłek ...