eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy StrykówKierowca / Dostawca

Kto szuka:

Tago Dystrybucja Sp. z o.o.

Stanowisko:

Kierowca / Dostawca

Lokalizacja:

Stryków

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska
  • przewóz i dostarczanie towarów do Klienta,
  • rozładunek towarów,
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta,
  • dbałość o prawidłowy obieg gotówki oraz dokumentów,
  • odpowiedzialność za utrzymanie powierzonego pojazdu we właściwym stanie technicznym,
  • obsługa mobilnych aplikacji związanych z realizacją dostaw.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • prawo jazdy kategorii B,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie równoważnego czasu pracy,
  • bardzo dobra organizacja pracy, uczciwość, odpowiedzialność oraz rzetelność,
  • wysoka kultura osobista,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Firma oferuje:

Oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • pracę w miłej atmosferze.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Magazynier Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Customer Support Specialist

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-25

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Tago Dystrybucja Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Od 26 kwietnia ubiegłego roku pracownicy mogą korzystać z dwóch dodatkowych dni urlopu uzasadnionego działaniami tzw. siły wyższej. Jak wskazują eksperci, Polacy w praktyce bardzo często wykorzystują te 16 godzin jako zastępstwo za urlop ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

Pracownicy, którzy nie wykorzystali urlopu z poprzedniego roku, mają czas na jego odbiór tylko do 30 września. Przepisy prawa pracy są w tej kwestii jednoznaczne, a pracodawca, który nie zapewni pracownikowi możliwości skorzystania z ...

Jeszcze nie tak dawno początkujący specjaliści IT mogli wybierać spośród skierowanych do nich ogłoszeń. Pracy dla juniorów nie brakowało, a oferowane im wynagrodzenia były atrakcyjne względem przeciętnych. Obecnie siły na rynku pracy ...