eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy StaszówPracownik Obsługi Lady

Kto szuka:

ipracujzdalnie.pl

Stanowisko:

Pracownik Obsługi Lady

Lokalizacja:

Staszów

świętokrzyskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

 W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy pracowników do pracy w sklepie (z orzeczeniem o niepełnosprawności) na stanowisko Pracownika Obsługi Lady.

Do Twoich zadań będzie należało:

  • Obsługa Klienta
  • Przyjęcie towaru
  • Ekspozycja towaru
  • Minimalizacja poziomu strat na stoisku mięso-wędliny
  • Prace porządkowe

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na cały etat
  • Zmianowy czas pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Szkolenia i możliwość rozwoju
  • Dofinansowanie do kart sportowych
  • Paczki świąteczne

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy
  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub chęć do ich wyrobienia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie i chęci do pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-20

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: ipracujzdalnie.pl

branże: Sprzedaż

W 2024 roku nawet bez wykorzystywania urlopu czeka nas 115 dni odpoczynku. Tyle jest bowiem w ciągu roku sobót, niedziel i innych dni ustawowo wolnych od pracy. Jak dodamy do tego urlop, to okaże się, że na każdy dzień odpoczynku na pracę ...

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

O tym, że dyskryminowanie płacowe mężczyzn jest spoko i innych problemach z definicją i liczeniem luki płacowej w Dyrektywie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2023/970.

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

Chociaż tegoroczny Dzień Niepodległości 11 listopada wypada w sobotę, to pracownicy nie stracą prawa do wypoczynku z tego tytułu. Według obowiązujących przepisów pracodawca musi udzielić dnia wolnego od pracy w innym terminie dla osób ...