PracaOferty pracy Stalowa WolaPakowacz produktów - bez doświadczenia

Kto szuka:

Globale Ressource Humaine Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pakowacz produktów - bez doświadczenia

Lokalizacja:

Stalowa Wola

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie lub poszukujesz aktualnie nowej pracy? Jesteś gotowy do podjęcia zatrudnienia w systemie 4-brygadowym? Jeśli tak to zaaplikuj już dziś!

Stanowisko: Pakowacz produktów – bez doświadczenia!

Lokalizacja: Stalowa Wola

System pracy: 4 brygadowy 7:00-15:00, 15:00-23:00, 23:00-7:00 (4 dni – pierwsza zmiana – 1 dzień wolny, 4 dni – druga zmiana – 1 dzień wolny, 4 dni – 3 zmiana – 2 dni wolne)

Opis stanowiska:

·         Kontrola jakości produktu (sprawdzanie czy jest dobrze odlany)

·         Pakowanie asortymentu ogrodniczego tj. węże, zraszacze, rynny PVC, deski podsufitki

·         Przyklejanie etykiety oraz układanie produktów na palety

Oferujemy:

·         Umowę o pracę tymczasową. Po 3 miesiącach przejęcie bezpośrednio przez pracodawcę.

·         Wynagrodzenie podstawowe oparte na minimalnej krajowej + dodatki za zmiany nocne

·         Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego

Wymagamy:

·         Gotowości do podjęcia pracy w systemie 4-brygadowym

·         Chęci do długiej/stałej współpracy

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego CV.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-15

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Globale Ressource Humaine Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

Mediana wynagrodzeń w województwie małopolskim w 2023 roku wyniosła 7 450 PLN brutto, była wyższa o około 300 PLN od mediany ogólnopolskiej. 25% najniżej wynagradzanych pracowników zarabiało nie więcej niż 5 531 PLN, a 25% najwyżej ...

Czy warto być HR-owcem? Oczywiście, że tak, bo jest to jeden z najpiękniejszych zawodów świata. Pomijając wszystkie wzniosłe cele profesji, przynajmniej dla niektórych równie ważne mogą być zarobki. Wiadomo, że z punktu widzenia misji ...

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

Makiawelizm to wykazywanie braku uczuć w kontaktach interpersonalnych, umożliwiające traktowanie partnerów w sposób instrumentalny. Łamanie norm moralnych i wyznawanie zasady "cel uświęca środki". Głównym zadaniem wszelkich podejmowanych ...