eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Stalowa Wola › AUTOMATYK

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

AUTOMATYK

Lokalizacja:

Stalowa Wola

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0451

Obowiązki:

1. Naprawy obrabiarek CNC oraz sterowników programowalnych PLC.
2. Naprawy elementów sterowania CNC.
3. Naprawy programowalnych systemów napędowych.
4. Zgłaszanie wniosków modernizacyjnych.
5. Zgłaszanie zapotrzebowania na aparaturę, przyrządy pomiarowe oraz wyposażenie stanowiska pracy.
6. Zgłaszanie wniosków usprawniających pracę Działu Utrzymania Ruchu.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), techniczne

Pozostałe wymagania:

  • Wymagane wykształcenie wyższe techniczne: mechanika i budowa maszyn, inżynieria mechaniczna oraz pokrewne, min. 3 lata doświadczenia zawodowego, umięjetność obsługi mierników i testerów elektronicznych, czytanie rysunków technicznych, schematów elektrycznych, elementów elektroniki, komunikatywność, otwartość na nowe doświadczenie, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych, współpraca zespołowa, zdolności manualne, Mile widziane: śwaidectwo kwalifikacyjne E1, obsługa komputera - Word, Excel. Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu A2 i wyżej.

Miejsce pracy: Władysława Grabskiego 23, 37-450 Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane proszone są o kontakt osobisty z CV lub e-mail: rekrutacja@oddzial1.hsw.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-21

do końca oferty: 53 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia