eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Środa ŚląskaPomoc Kuchenna

Kto szuka:

Dussmann Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pomoc Kuchenna

Lokalizacja:

Środa Śląska

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Kasjer/ Bufetowa/Kasjer

Miejsce pracy: Środa Śląska

Region: Dolnośląskie

Aktualnie poszukujemy na stanowiska:

OFERUJEMY :
- Zatrudnienie na umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym
- Praca w stołówce pracowniczej
- Darmowy posiłek,
- możliwość zakupu obiadów na wynos z rabatem pracowniczym.
- Darmowe napoje.
- Karta multisport
- Opieka medyczna

Wymagania stawiane pracownikowi:

- Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

- Umiejętność obsługi kasy fiskalnej

Kontakt tel. 787096990

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-23

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Dussmann Polska Sp. z o.o.

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering

Profil zaufany jest środkiem identyfikacji elektronicznej. Pomimo jego wielu zalet i coraz szerszego zastosowania, w Polsce nie ma obowiązku prawnego posiadania i korzystania z tego rozwiązania. Nie istnieją również przepisy, na podstawie ...

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.

Czy warto być HR-owcem? Oczywiście, że tak, bo jest to jeden z najpiękniejszych zawodów świata. Pomijając wszystkie wzniosłe cele profesji, przynajmniej dla niektórych równie ważne mogą być zarobki. Wiadomo, że z punktu widzenia misji ...

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że we wrześniu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,3% wyższe r/r i wyniosło 7379,88 zł brutto. Względem sierpnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było ...