eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Środa ŚląskaОПЕРАТОР ВИРОБНИЦТВА

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

ОПЕРАТОР ВИРОБНИЦТВА

Lokalizacja:

Środa Śląska

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Група PGW (Pittsburgh Glass Works) VITRO є однією з найбільш інноваційних компаній, що виробляють скло преміум-класу для автомобільної промисловості. Продукція компанії використовується в автомобілях найбільш вимогливих автомобільних концернів, в тому числі: Mercedes Lamborghini, Volkswagen, Porsche, Volvo. PGW має багато виробничих заводів по всьому світу.

Зараз ми шукаємо людей на посаду:

ОПЕРАТОР ВИРОБНИЦТВА для відділу в Komorniki k/Środy Śląskiej

Пропонуємо:

* працевлаштування на umowę o pracę,

* заробітна плата: 4300 злотих брутто + до 20% премії,

* дофінансування харчування,

* безкоштовне транспорт до роботи (з Krzydlina Mała, Wołów, Lubin, Wilczków),

* робота в міжнародному середовищі,

* можливість контакту з інноваційними технологіями виробництва скла,

* місце роботи: Komorniki k/Środy Śląskiej.

Вимоги:

* знання польської на комунікативному рівні

* CV

Завдання:

* робота автоматизованої виробничої лінії,

* дотримання правил безпеки на робочому місці,

* забезпечення утримання машин і пристроїв у справному технічному стані,

* забезпечення високої якості продукції відповідно до вимог замовника,

* зміни по 12 годин: 3 дні робочі/3 вихідні.

Детальніше +48 508 040 137 (VIBER, Telegram, WhatsApp)

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 54 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Inne / Pozostałe

Projekt ustawy o warunkach dopuszczalności powierzania pracy cudzoziemcom na terytorium RP, przedstawiony przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, koncentruje się aktualnie na formie zatrudnienia opartej na umowie o pracę. Nie ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w sierpniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,1% wyższe r/r i wyniosło 8189,74 zł brutto.

Pozornie wakacje to najwspanialszy czas w roku, który kojarzy się wyłącznie z cudownym odpoczynkiem, doświadczaniem nowych rzeczy i wstawaniem każdego dnia z energią. Oczywiście w dużym stopniu tak jest - warto jednak przygotować się na ...

Hays wraz z kancelarią Baker McKenzie prezentują wnioski z raportu "Wynagrodzenia - największe tabu polskiego rynku pracy?" Pytanie zawarte w tytule opracowania dość wyraźnie nakreśla tendencję zaznaczającą się nad Wisłą - od jawności ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.