eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy SosnowiecOperator produkcji

Kto szuka:

Steam Recruitment sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator produkcji

Lokalizacja:

Sosnowiec

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:
  • prace związane z obsługa maszyn produkcyjnych;
  • szlifowanie i cięcie produktów;
  • obsługa narzędzi pneumatycznych (piła, wiertarka i szlifierka) i pomiarowych;
  • kontrola jakości wytwarzanych elementów;
  • naprawy uszkodzonych produktów.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy:
  • chęci do pracy;
  • umiejętności obsługi narzędzi pneumatycznych i pomiarowych;
  • zdolności manualnych, skrupulatności i dokładności;
  • tężyzny fizycznej;
  • chęci uczenia się;
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22 i 22-6) od poniedziałku do piątku.
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy na produkcji lub w branży budowlanej;
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego oraz uprawnienia UDT do obsługi suwnic lub wózka widłowego.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio przez klienta;
  • stabilność zatrudnienia;
  • wynagrodzenie miesięczne
  • system premiowy
  • atrakcyjny system poleceń pracowniczych;
  • benefity pozapłacowe:
    • Karta multisport;
    • Prywatna opieka medyczna;
    • Ubezpieczenie grupowe;
    • Premie świąteczne;
    • Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych;
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-01

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: Steam Recruitment sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

W ostatnich latach wzrosło zainteresowanie widełkami płacowymi w ogłoszeniach o pracę. Dzięki nim kandydaci mogą zweryfikować własne oczekiwania finansowe jeszcze przed, często wieloetapowym, procesem rekrutacji. Jest to także element ...

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.

Niekończąca się lista "to do" w głowie i w kalendarzu. Deadline’y, plany, zakupy, zajęcia dzieci. Brak czasu na cokolwiek. Paliwo się kończy i w pewnym momencie nigdy nie jesteśmy wypoczęci czy zrelaksowani. Wszystko nas boli i nadal nie ...

Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Edukacji Narodowej od 16 września 2024 r. zawieszono zajęcia w szkołach i placówkach edukacyjnych w czterech województwach narażonych najbardziej na skutki powodzi, dotyczy to około 420 placówek. W związku ...