PracaOferty pracy SosnowiecMerchandiser mobilny Sosnowiec zastępstwo

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Merchandiser mobilny Sosnowiec zastępstwo

Lokalizacja:

Sosnowiec

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Wizytowanie punktów handlowych w celu przeprowadzenia serwisu merchandisingowego lub badania audytowego,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kierownictwem oraz obsługą odwiedzanych punktów,
  • Raportowanie efektów pracy w aplikacji mobilnej Android (w tym tworzenie dokumentacji zdjęciowej).

Oczekujemy:

  • Samodzielności - warunek konieczny!
  • Gotowości do pracy mobilnej na podległym terenie,
  • Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku minimum 8h w ciągu dnia.

Mamy do zaoferowania:

  • Umowa zlecenie na czas określony bez okresu próbnego,
  • Samochód służbowy z kartą paliwową,
  • Wstępne szkolenie oraz stałe wsparcie koordynatora,
  • Stawkę godzinową 28,50 zł brutto + premia całość uzależniona od ilości wykonanych wizyt.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-10

do końca oferty: 44 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

Dokładne określenie wynagrodzenia na danym stanowisku jest bardzo istotne dla organizacji, a w szczególności dla osób zajmujących się rekrutacją nowych pracowników. Dynamiczny rynek pracy oraz pojawianie się na nim przedstawicieli nowego ...

Osoba ubezpieczona może zgłosić do swojego ubezpieczenia zdrowotnego swoich bliskich, którzy nie pracują. Dzięki temu, będą oni mogli korzystać z bezpłatnej opieki zdrowotnej jako członkowie rodziny. Co ważne, nie musimy za nich płacić ...

Branża IT przechodzi burzliwy okres zmian. Spowolnienie gospodarcze, niestabilna sytuacja polityczna, a przede wszystkim skokowy rozwój technologii spowodowały, że rynek IT utracił jedną ze swych ważnych cech - pewność zatrudnienia. Obecne ...

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.