PracaOferty pracy Solec Kujawski › Elektromechanik/Mechanik/Elektryk w dziale utrzymania ruchu

Kto szuka:

AAS sp. z o.o

Stanowisko:

Elektromechanik/Mechanik/Elektryk w dziale utrzymania ruchu

Lokalizacja:

Solec Kujawski

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla Naszego klienta, topowego Producenta z branży spożywczej, cieszącego się uznaniem wśród konsumentów, firmy z tradycjami,  poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Realizowanie zadań związanych z utrzymaniem ruchu maszyn i urządzeń elektrycznych i elektromechanicznych
  • Montaż elementów instalacji elektrycznych, oświetlenia itp.
  • Dokonywanie przeglądów instalacji zasilających

Oczekujemy:

  • Doświadczenia i umiejętności w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych
  • Gotowości do pracy dwuzmianowej, oraz nadgodzin
  • Mile widziana - Książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oferujemy:

  • Bezpośrednie zatrudnienie u Naszego klienta w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatny pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie na zycie
  • Dodatkowe świadczenie socjalne
  • Paczki świąteczne
  • Ubezpieczenia grupowe i ubezpieczenie dzieci
  • Szkolenia

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Sprzatanie biur Kraków Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Office Manager

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-23

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: AAS sp. z o.o

branże: Dział techniczny