eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Sokołów PodlaskiKierownik Piekarni

Kto szuka:

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ

Stanowisko:

Kierownik Piekarni

Lokalizacja:

Sokołów Podlaski

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje główne zadania:
  • dbałość o maksymalizację obrotów Piekarni przy zapewnieniu właściwej jakości produkowanych wyrobów piekarniczo-cukierniczych.
  • koordynowanie ustawień technologicznych dotyczących procesu produkcji
  • planowanie produkcji i harmonogramu dostaw do sklepów
  • skuteczne zarządzanie pracą zespołu i kontrola nad przebiegiem procesu produkcyjnego
  • monitorowanie jakości produkowanego asortymentu i wprowadzanie nowych wyrobów piekarniczych i/lub cukierniczych
  • kontrola poziomu sprzedaży produktów Piekarni i odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów biznesowych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy od Ciebie:
  • 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem, najchętniej w zakładzie produkcyjnym
  • doświadczenia w pracy piekarza
  • znajomości branży piekarniczej oraz wiedzy na temat technologii piekarskiej/ciastkarskiej
  • umiejętności obsługi maszyn produkcyjnych w piekarni
  • podstaw księgowości, umiejętności rekrutowania pracowników i podstawowej znajomości bieżących przepisów prawa pracy
  • inicjatywy kierowniczej, bardzo dobrej organizacji pracy i zaangażowania w realizację celów biznesowych
  • dyspozycyjności i odpowiedzialności za efektywną pracę zespołu
  • aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych

Firma oferuje:

Oferujemy Ci:
  • umowę o pracę lub kontrakt (wg preferencji kandydata)
  • bardzo dobre warunki pracy, nowoczesne wyposażenie piekarni
  • szkolenia rozwijające kompetencje i możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
  • atrakcyjne, motywujące wynagrodzenie
  • dodatkowo możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej dla Pracowników i ich rodzin oraz z ubezpieczenia na życie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-11

do końca oferty: 28 dni

pracodawca: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ

branże: Produkcja / Przemysł

Do wypłaty zasiłku chorobowego z ZUS potrzebny jest wniosek, nie wystarczy samo zwolnienie lekarskie. Należy także pamiętać, że roszczenie o zasiłek chorobowy przedawnia się po 6 miesiącach od ostatniego dnia okresu, za który zasiłek ...

Mediana wynagrodzeń w województwie małopolskim w 2023 roku wyniosła 7 450 PLN brutto, była wyższa o około 300 PLN od mediany ogólnopolskiej. 25% najniżej wynagradzanych pracowników zarabiało nie więcej niż 5 531 PLN, a 25% najwyżej ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Luka płacowa ciągle ma się dobrze i wiele wskazuje na to, że sytuacja ta nie ma szans na szybką poprawę - jak pisze Allianz w obecnym tempie zniwelowanie różnic w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn zajęłoby 93 lata. I wprawdzie w ...