PracaOferty pracy SochaczewSpecjalista ds. Ofertowania i Kosztorysowania

Kto szuka:

Energop Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. Ofertowania i Kosztorysowania

Lokalizacja:

Sochaczew

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Sporządzanie kosztorysów dla: rurociągów ciśnieniowych wraz z armaturą, zawieszeniami, podparciami i konstrukcją drugorzędową; urządzeń przemysłowych dla energetyki i przemysłu petrochemicznego; zbiorników ciśnieniowych i bezciśnieniowych; konstrukcji stalowych budynków przemysłowych, innych konstrukcji,
  • Ścisła współpraca z Biurem Produkcji oraz Biurem Montaży firmy,
  • Opracowywanie raportów i analiz na poszczególne projekty.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Wykształcenie min średnie techniczne,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w kosztorysowaniu - warunek konieczny,
  • Znajomość środowiska produkcyjnego w rozumieniu technicznym i ekonomicznym,
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana,
  • Umiejętność kosztorysowania z użyciem KNR-ów (program Norma) - warunek konieczny,
  • Znajomość środowiska MS Office,
  • Umiejętność koordynowania działań i współpracy z innymi komórkami w opracowywaniu oferty,
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, sumienność, pełne zaangażowanie w działaniu, umiejętność pracy w warunkach „pod presją czasu”,
  • Upór w dążeniu do celu, konsekwentne działania.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stabilną i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Możliwość rozwoju w przedsiębiorstwie produkcyjnym,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów w międzynarodowym środowisku produkcyjnym,
  • Pakiet benefitów- opieka medyczna, bony towarowe, „wczasy pod gruszą”, karty rabatowe na zakup paliwa,
  • Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę lub na umowę cywilnoprawną (B2B).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-23

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Energop Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

41% polskich pracodawców przy wyborze kandydata zwraca uwagę na jego poczucie odpowiedzialności i rzetelności, a 37% wskazuje na umiejętność komunikacji, współpracy i pracy zespołowej. Dla 32% firm ważna jest kreatywność talentów. Jak ...

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

Pojawił się pomysł, aby umowa o pracę stanowiła jedyną z dopuszczalnych form zatrudniania cudzoziemców. Jak nietrudno się domyślić, budzi on ożywioną dyskusję i spore kontrowersje. Konfederacja Lewiatan jest jego przeciwniczką ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.