PracaOferty pracy SochaczewApteka w Sochaczewie - zatrudnimy Magistra farmacji

Kto szuka:

Praca.farmacja.pl

Stanowisko:

Apteka w Sochaczewie - zatrudnimy Magistra farmacji

Lokalizacja:

Sochaczew

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Oferujemy Państwu umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin, jak również atrakcyjne wynagrodzenie 9000 netto, połączone z możliwością rozwoju.

Wymóg konieczny: posiadanie wykształcenia farmaceutycznego- dyplom magistra farmacji!!!

Kandydatów zainteresowanych powyższym stanowiskiem prosimy o przesyłanie swojego CV.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-05

do końca oferty: 45 dni

pracodawca: Praca.farmacja.pl

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

Niemal każda firma przeprowadza dziś szkolenia. Warto wiedzieć, że w określonych przypadkach, czas spędzony na wyjeździe integracyjnym połączonym ze szkoleniem, może zostać potraktowany jako nadgodziny. "Konsekwencją regulacji zawartej w ...

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

Profil zaufany jest środkiem identyfikacji elektronicznej. Pomimo jego wielu zalet i coraz szerszego zastosowania, w Polsce nie ma obowiązku prawnego posiadania i korzystania z tego rozwiązania. Nie istnieją również przepisy, na podstawie ...

W ostatnich latach wzrosło zainteresowanie widełkami płacowymi w ogłoszeniach o pracę. Dzięki nim kandydaci mogą zweryfikować własne oczekiwania finansowe jeszcze przed, często wieloetapowym, procesem rekrutacji. Jest to także element ...