eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy SłupskSTANOWISKO DS. KSIĘGOWOŚCI

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

STANOWISKO DS. KSIĘGOWOŚCI

Lokalizacja:

Słupsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/2059

Obowiązki:

- przyjmowanie, sprawdzanie i dekretacja dowodów księgowych oraz księgowości za pomocą programu VULCAN zgodnie z planem kont, klasyfikacja budżetową i przepisami o rachunkowości budżetowej;
- kontrola zgodności operacji gospodarczej i finansowej z planem finansowym jednostki;
- bieżące analizowanie sald na kontach rozrachunkowych, terminowa spłata zobowiązań i egzekwowanie należności;
- sporządzanie przy współpracy z kierownikami jednostek projektu planu finansowego na rok budżetowy;
- ewidencja analityczna operacji finansowych z zakładowego funduszu socjalnego, prowadzenie rozliczeń z pracownikami i kontrahentami;
- sporządzanie sprawozdań finansowych i budżetowych w ustalonych terminach;
Praca w zastępstwie: umowa n czas określony.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie branżowe

Miejsce pracy: Sportowa 9a, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny,sposób aplikowania bezpośrednio do pracodawcy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-24

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Finanse

Osoba ubezpieczona może zgłosić do swojego ubezpieczenia zdrowotnego swoich bliskich, którzy nie pracują. Dzięki temu, będą oni mogli korzystać z bezpłatnej opieki zdrowotnej jako członkowie rodziny. Co ważne, nie musimy za nich płacić ...

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.

Ostatni miesiąc wakacji przyniósł istotne zmiany w zakresie delegowania kierowców w transporcie drogowym. 19 sierpnia 2023 roku w życie weszły nowe przepisy Pakietu Mobilności, które zmieniają sposób rozliczania wynagrodzeń polskich ...

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

Miniony rok branża automotive może zaliczyć do udanych. Prognozy na najbliższą przyszłość nie są już jednak tak optymistyczne, co nie pozostaje bez wpływu na poziom zatrudnienia w sektorze. Nie oznacza to jednak, że pracodawcy porzucili ...