eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy SłupskInżynier automatyk

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Inżynier automatyk

Lokalizacja:

Słupsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego Klienta - producenta produktów codziennego użytku - przeprowadzamy rekrutację na stanowisko :

Zadania:

  • współpraca przy uruchamianiu i testowaniu nowych linii produkcyjnych
  • udział w projektach wdrożeniowych
  • wsparcie zespołów technicznych i produkcyjnych w rozwiązywaniu problemów związanymi z procesami produkcyjnymi
  • mentoring dla pracowników Działu Utrzymania Ruchu
  • programowanie i diagnostyka sterowników PLC
  • tworzenie kopii zapasowych programów produkcyjnych oraz ich nadzór

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, techniczne kierunkowe
  • uprawnienia elektryczne SEP do 1kV
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (pon.-pt.)
  • doświadczenie w obsłudze i diagnostyce sterowników PLC oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie produkcyjnej
  • realna szansa awansu w strukturach firmy
  • możliwość rozwoju osobistego poprzez udział w szkoleniach
  • benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, karta paliwowa, parking dla pracowników, dofinansowanie wczasów

GI Group Poland is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-11

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia

Niemal każda firma przeprowadza dziś szkolenia. Warto wiedzieć, że w określonych przypadkach, czas spędzony na wyjeździe integracyjnym połączonym ze szkoleniem, może zostać potraktowany jako nadgodziny. "Konsekwencją regulacji zawartej w ...

Dwa ostatnie miesiące roku to tradycyjnie już spore wyzwanie dla przedsiębiorców, ale również pracowników mierzących się z ogromnym wzrostem obciążenia pracą, szczególnie w handlu. Krajowa Sekcja Handlu NSZZ "Solidarność" już w ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Rok 2023 na rynku pracy IT upłynął pod znakiem zwolnień i mniejszej liczby rekrutacji. Wzrost wynagrodzeń nieco wyhamował, ale i tak w niektórych specjalizacjach wyniósł nawet 20-25 proc. Takie wnioski płyną z raportu "Rynek pracy IT w ...

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.