eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracySpawacz 135/136

Kto szuka:

Mostostal Kraków S.A.

Stanowisko:

Spawacz 135/136

Numer referencyjny:

delegacje na terenie Polski

Lokalizacja:

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje przyszłe zadania:
  • Spawanie konstrukcji stalowych metodą MIG MAG 135/136,
  • Obsługa prostych elektronarzędzi,
  • Przestrzeganie zasad BHP

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy od Ciebie:
  • Aktualnych uprawień spawalniczych MIG MAG 135/ 136,
  • Doświadczenia w spawaniu konstrukcji stalowych,
  • Dyspozycyjność do pracy w delegacji w całej Polsce,
  • Samodzielność,
  • Odpowiedzialność

Firma oferuje:

Co zyskasz:
  • Umowę o pracę (odprowadzane wszystkie składki),
  • Wynagrodzenie podstawowe,
  • Godziny nadliczbowe wypłacane zgodnie z kodeksem pracy,
  • Rozłąkowe,
  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez Pracodawcę,
  • Zapewniony i opłacony przez Pracodawcę dojazd do pracy,
  • Prywatną opiekę medyczną w MEDICOVER,
  • Możliwość wykupienia ubezpieczenia w PZU,
  • Paczki dla dzieci na Boże Narodzenie,
  • Dodatkową premię na Boże Narodzenie,
  • Kartę Multisport,
  • Nawet 700 zł brutto, za polecenie kandydata do pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-21

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: Mostostal Kraków S.A.

branże: Praca fizyczna

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...

Dwa ostatnie miesiące roku to tradycyjnie już spore wyzwanie dla przedsiębiorców, ale również pracowników mierzących się z ogromnym wzrostem obciążenia pracą, szczególnie w handlu. Krajowa Sekcja Handlu NSZZ "Solidarność" już w ...

Niekończąca się lista "to do" w głowie i w kalendarzu. Deadline’y, plany, zakupy, zajęcia dzieci. Brak czasu na cokolwiek. Paliwo się kończy i w pewnym momencie nigdy nie jesteśmy wypoczęci czy zrelaksowani. Wszystko nas boli i nadal nie ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.