eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Ruda ŚląskaSerwisant pojazdów ciężarowych

Kto szuka:

ZODIAK Sp. z o.o.

Stanowisko:

Serwisant pojazdów ciężarowych

Lokalizacja:

Ruda Śląska, ul. Stalowa 60

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Serwisowanie, diagnostyka oraz naprawa samochodów ciężarowych, w tym systemów mechanicznych, elektromechanicznych, pneumatycznych i hydraulicznych.
  • Wymiana lub naprawa uszkodzonych części.
  • Przeprowadzanie przeglądów okresowych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • Wykształcenie minimum techniczne (technik mechanik).
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy jako mechanik pojazdów ciężarowych.
  • Znajomość budowy samochodów, elektroniki i układów silnikowych.
  • Umiejętność samodzielnej diagnozy i naprawy.
  • Prawo jazdy kat. B, mile widziane kat. C.
  • Mile widziana wiedza o maszynach budowlanych.

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • Pełną odpowiedzialność za stan techniczny floty jako Główny Mechanik.
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.
  • Możliwości rozwoju zawodowego i szkolenia.
  • Zgraną ekipę i wsparcie zarządu.
  • Narzędzia i sprzęt do pracy.
  • Możliwość realizacji interesujących projektów.
  • Godziny pracy: 6:00 – 14:00, dni robocze.
  • Wynagrodzenie: stała pensja plus premie i nadgodziny.
  • Benefity: ubezpieczenie na życie, dostęp do kawy i herbaty.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-25

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: ZODIAK Sp. z o.o.

branże: Dział techniczny

Każda ucząca się osoba, aż do ukończenia 26. roku życia jest ubezpieczona zdrowotnie, czyli może korzystać z bezpłatnej opieki medycznej. Najczęściej do ubezpieczenia zdrowotnego jest zgłaszana przez rodziców. ZUS zwraca jednak uwagę ...

Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym (z ang. work-life balance) w pracy prawnika jest szczególnie istotna ze względu na specyfikę tego zawodu, który często wiąże się z dużym obciążeniem fizycznym i umysłowym. W tym artykule ...

Branża IT to rynek, który zgłasza nieustające zapotrzebowanie na specjalistów. Podobnie jednak jak dzieje się w innych sektorach i w IT mamy do czynienia z zatrudnieniowymi trendami. Jakie tendencje widoczne są obecnie? Odpowiedzi na to ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,6% wyższe r/r i wyniosło 8278,63 zł brutto.

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.