eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Będzin › Serwisant – Mechanik

Kto szuka:

Bergerat Monnoueyr Sp. z o.o.

Stanowisko:

Serwisant – Mechanik

Lokalizacja:

Będzin, Ul. Sielecka 63

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • instalacja, obsługa oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny silników spalinowych i gazowych,
  • obsługa systemów diagnostycznych silników i agregatów,
  • testowanie urządzeń po wykonanych naprawach,
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania wobec kandydatów:
  • wykształcenie techniczne (preferowana specjalizacja: elektryka, automatyka mechanika i budowa maszyn),
  • dodatkowym atutem będzie 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w Serwisie,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów zawodowych i współpracy w zespole,
  • komunikatywność,
  • chęć podejmowania nowych wyzwań,
  • dokładność, rzetelność i uczciwość,
  • prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

Biuro: Będzin
Ul. Sielecka 63, 42-500 Będzin

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość rozwoju kompetencji oraz kariery zawodowej u lidera branży maszyn budowlanych, silników przemysłowych i agregatów prądotwórczych;
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, tel. komórkowy;
  • Spotkania integracyjne, szkolenia;
  • Premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego;
  • Szeroki pakiet socjalny - opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, fundusz oszczędnościowy, karta lunchowa etc.;
  • Dodatkowe benefity w ramach ZFŚS: wczasy pod gruszą, kartę Multisport, wsparcie w losowych sytuacjach etc.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: Bergerat Monnoueyr Sp. z o.o.

branże: Dział techniczny