eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracyProject Manager / Kierownik Projektu

Kto szuka:

DAAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Stanowisko:

Project Manager / Kierownik Projektu

Lokalizacja:

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Organizacja, planowanie i realizacja budowy.
  • Sporządzanie i nadzór nad wykonywaniem budżetów i harmonogramów.
  • Optymalizowanie procesu inwestycyjnego pod kontem kosztowym i terminowym oraz jakościowym.
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP przepisów prawa budowlanego, ewidencjonowanie, prowadzenie i archiwizacja dokumentacji budowy.
  • Praca na wyjeździe, głównie w systemie rotacyjnym.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Mile widziane doświadczenie pracy na projektach antykorozyjnych.
  • Znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem inwestycji budowlanych.
  • Umiejętność zarządzania pracą podległego zespołu oraz nadzór nad zespołem.
  • Znajomość MS Office.
  • Znajomość komunikatywna j. angielskiego lub/i niemieckiego.
  • Dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu.
  • Terminowość, rzetelność oraz samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji.
  • Prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Prowadzenie ciekawych międzynarodowych projektów.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pakiet medyczny.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-16

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: DAAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Jeżeli z jakichś powodów nie jesteśmy w stanie samodzielnie załatwić spraw w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, możemy udzielić pełnomocnictwa innej osobie. Kogo możemy upoważnić do reprezentowania nas? Jak to zrobić? Jakich spraw ...

Artykuł podsumowuje Raport płacowy Sedlak & Sedlak dla firm produkcyjnych - wiosna/lato 2024, bazujący na danych zebranych od lutego do kwietnia 2024 roku. W badaniu uczestniczyło 561 zakładów produkcyjnych. Dominujące branże to FMCG (21%) ...

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

Czy trudno jest obecnie o znalezienie pracy w handlu? Odpowiedzi na to i inne pytania dostarcza najnowsze opracowanie Grafton Recruitment, które dowodzi, że w drugim kwartale bieżącego roku liczba ofert pracy wzrosła o 16% rdr. Zapotrzebowanie ...

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?