PracaOferty pracy Ruda ŚląskaPraca dla każdego-Bezpłatny dojazd z Bytomia-Aplikuj!(M/K)

Kto szuka:

Steam Recruitment sp. z o.o.

Stanowisko:

Praca dla każdego-Bezpłatny dojazd z Bytomia-Aplikuj!(M/K)

Lokalizacja:

Ruda Śląska, Bytom, Chorzów

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Aktualnie poszukujemy: Operatora maszyn- z racji specyfiki pracy oferta kierowana do Pań i Panów.

Aplikuj już teraz lub wyślij sms o treści "Ruda Śląska" na numer 725-252-582 a MY DO CIEBIE ODDZWONIMY!

Czekamy na Wasze aplikacje!!!

Nasza propozycja:

  • Umowa o pracę tymczasową z naszą agencją
  • Bonus rekomendacyjny za polecenie pracownika 2000 zł brutto
  • Stabilne zatrudnienie
  • Bezpłatny dojazd do pracy z Bytomia
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Wynagrodzenie zasadnicze
  • Premia produkcyjna 300 zł brutto
  • Premia frekwencyjna 200 zł brutto
  • System 3- zmianowy
  • Możliwość rozwoju

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy:

  • Dyspozycyjności do pracy zmianowej
  • Zaangażowania

Agencja Pracy Tymczasowej nr 24292

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-14

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Steam Recruitment sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.

Jak wynika z danych GUS, w pierwszej połowie bieżącego roku w wypadkach przy pracy poszkodowanych zostało więcej osób niż w roku minionym, ale jednocześnie mniej było zdarzeń, które miały skutek śmiertelny lub zakończyły się ...

Dwa ostatnie miesiące roku to tradycyjnie już spore wyzwanie dla przedsiębiorców, ale również pracowników mierzących się z ogromnym wzrostem obciążenia pracą, szczególnie w handlu. Krajowa Sekcja Handlu NSZZ "Solidarność" już w ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Dynamiczny rozwój sztucznej inteligencji wzbudza nie tylko ciekawość, ale również obawę. Pewnie większości z nas w ostatnim czasie przemknęła przez głowę myśl - co w przyszłości stanie się z moją pracą? Na to pytanie oczywiście ...