PracaOferty pracy KORNICE › Młodszy administrator systemów logistycznych

Kto szuka:

Eko Okna S.A.

Stanowisko:

Młodszy administrator systemów logistycznych

Lokalizacja:

KORNICE

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Będziesz odpowiedzialny za:

  • pracę oraz administrowanie w obrębie logistyczno-magazynowym systemu ERP
  • kontrolę, monitorowanie oraz weryfikację kompletności zleceń i dokumentów wysyłkowych
  • bieżące i sprawne reagowanie na zgłoszenia problemów związanych z w/w
  • samodzielne oraz zespołowe dążenie do tworzenia nowych rozwiązań systemowych
  • sprawną komunikację w działaniu oraz szkolenie innych użytkowników systemu
  • testowanie bieżących oraz nowych pomysłów w celu usprawnienia działania systemu

Wymagania stawiane pracownikowi:

Dołącz do naszego zespołu, jeśli posiadasz:

  • wykształcenie średnie – preferowane kierunki techniczne
  • doświadczenie lub praktykę w pracy przy komputerze
  • przynajmniej minimalną wiedzę z zakresu systemów ERP
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • komunikatywność, umiejętność działania pod presją czasu
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym

Pracując u nas, możesz liczyć na:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia
  • premię uznaniową
  • ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • pracowniczy program emerytalny
  • dofinansowanie do karty MultiSport,
  • stołówkę pracowniczą,
  • benefity dla rodziców - m.in. wyprawka dla noworodka
  • rabaty na produkty firmowe oraz na usługi i towary oferowane przez naszych Partnerów

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Księgowa Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Instalator sanitarny

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-29

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: Eko Okna S.A.

branże: Informatyka / Telekomunikacja