PracaOferty pracy Kraków › Doradca Handlowy (rynek budowlany i AGRO)

Kto szuka:

Grupa Inter Cars

Stanowisko:

Doradca Handlowy (rynek budowlany i AGRO)

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Aplikując, będziesz odpowiedzialny/a za:
  • Doradztwo sprzedażowe w zakresie części , opon i olejów do pojazdów użytkowych
  • Informowanie Klientów o dostępnej ofercie handlowej, w tym o aktualnych promocjach
  • Dbanie o budowanie relacji z Klientami opartymi o partnerską współpracę
  • Współpraca z innymi działami np. ciężarowym

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze oczekiwania względem Ciebie:
  • Znajomość rynku pojazdów użytkowych na terenie małopolski
  • Umiejętna obsługa pakietu MS Office i komputera (głównie Word, Outlook i Excel - poziom średni)
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem np. poprzez doradztwo
Mile widziane:
  • Wykształcenie średnie/ techniczne

Firma oferuje:

W zamian oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • Dodatkową, miesięczną premię uzależnioną od wyników pracy
  • Pracę hybrydową
  • Możliwość realnego rozwoju zawodowego
  • Pracę w dynamicznym zespole doświadczonych specjalistów
  • Przyjazną atmosferę - jesteśmy na ’Ty’
  • Narzędzia do pracy: m.in. służbowy telefon

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-03

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: Grupa Inter Cars

branże: Sprzedaż