PracaOferty pracy Węgierska GórkaKierownik / Inżynier robót elektrycznych

Kto szuka:

MIRBUD S.A.

Stanowisko:

Kierownik / Inżynier robót elektrycznych

Lokalizacja:

Węgierska Górka

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • czynny udział w procesie przygotowania oraz realizacji budowy,
  • koordynacja branżowa i nadzór nad właściwą organizacją robót elektrycznych / telekomunikacyjnych na budowie, w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i przepisy BHP,
  • prowadzenie dokumentacji w zakresie robót elektrycznych / telekomunikacyjnych,
  • weryfikacja dokumentacji techniczno-kosztorysowej i zastosowanych rozwiązań,
  • ustalanie zakresu zawieranych umów z podwykonawcami i dostawcami,
  • kontrolowanie podwykonawców zgodnie z zawartym kontraktem oraz dokumentacją projektową, harmonogramem i przepisami BHP,
  • ścisła współpraca z przełożonym.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym / telekomunikacyjnym,
  • doświadczenie w pracy przy instalacjach elektrycznych / telekomunikacyjnych,
  • uprawnienia branżowe bez ograniczeń,
  • samodzielność, odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie,
  • dobra organizacja pracy,
  • bardzo dobra znajomość zasad i przepisów BHP,
  • zdolność analitycznego myślenia oraz łatwość podejmowania decyzji,
  • gotowość do pracy w delegacji na wyznaczonym regionie.
Mile widziane
  • uprawnienia telekomunikacyjne

Firma oferuje:

To oferujemy
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt b2b,
  • bardzo dobre wynagrodzenie w oparciu o jasne zasady wypłaty, zarobki adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • możliwość rozwoju zawodowego, możliwość awansu.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Spawacz Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Przedstawiciel Handlowy

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-23

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: MIRBUD S.A.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia

Pracownik, który zachorował w okresie, gdy wygasła jego umowa o pracę, ma prawo do zasiłku chorobowego, jeśli otrzymał eZLA wciągu 14 dni po ustaniu zatrudnienia. Powinien on jednak poinformować lekarza wystawiającego zwolnienie o ustaniu ...

30 września weszło w życie nowe rozporządzenie dotyczące wykazu prac wzbronionych młodocianym pracownikom oraz warunków ich zatrudniania. Kiedy i na jakich warunkach może być zatrudniona osoba niepełnoletnia? Jakie zmiany wprowadzają nowe ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

W ostatnich latach wzrosło zainteresowanie widełkami płacowymi w ogłoszeniach o pracę. Dzięki nim kandydaci mogą zweryfikować własne oczekiwania finansowe jeszcze przed, często wieloetapowym, procesem rekrutacji. Jest to także element ...

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.