eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Katowice › Kasjer / Kasjerka

Kto szuka:

MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

Stanowisko:

Kasjer / Kasjerka

Lokalizacja:

Katowice, ul Józefa Pukowca

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich głównych zadań będzie należało:
  • Sprawna i profesjonalna obsługa klientów na stanowiskach kasowych.
  • Współdziałanie w budowaniu wizerunku MAKRO jako firmy przyjaznej Klientowi.
  • Prawidłowe naliczanie i pobieranie należności za zakupione towary oraz rozliczanie utargu.
  • Stosowanie się do wymagań firmy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.
  • Udzielanie informacji klientom na temat oferowanych usług.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze Oczekiwania:

  • Entuzjazm i zaangażowanie podczas codziennej pracy z klientem.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa również w porze nocnej i w weekendy).
  • Dokładność, dobra organizacja pracy.

Firma oferuje:

Mamy Ci do zaoferowania:
  • Przyjazną i nieformalną atmosferę pracy.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Wynagrodzenie zawsze na czas.
  • System premiowy.
  • Rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych.
  • Nauka języka obcego – angielski, niemiecki, hiszpański na platformie e-Tutor.
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.
  • Grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach.
  • Zniżki na zakupy w MAKRO.
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • Okazjonalne bony towarowe.
  • Karty sportowo-rekreacyjne (Multisport Plus).
  • Parking pracowniczy.
  • Dofinansowanie do wypoczynku.
  • Nagrody za polecenia pracowników.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • 7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

  • Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

  • Student na freelance - czyli jak zarobić i zdobyć cenne doświadczenie

    Student na freelance - czyli jak zarobić i zdobyć cenne doświadczenie

    Studiowanie stanowi finansowe wyzwanie dla większości młodych ludzi. Według Warszawskiego Instytutu Bankowości polski student wydaje miesięcznie na swoje utrzymanie 3867,06 zł. Nic więc dziwnego, że studenci często zmuszeni są do ...

  • Sanatorium z ZUS po chorobie nowotworowej

    Sanatorium z ZUS po chorobie nowotworowej

    Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

  • Jakie wynagrodzenia w produkcji i logistyce?

    Jakie wynagrodzenia w produkcji i logistyce?

    Z niedoborem pracowników boryka się wiele branż, m.in. logistyczna i produkcyjna. Jakimi wynagrodzeniami kuszą ich pracodawcy? Agencja zatrudnienia Trenkwalder przeanalizowała wysokość zarobków na najbardziej popularnych stanowiskach ...